222SM100-MA
222SM100-MA
Manufacturer
FAG
Description
Fag
Spherical Roller Bearing
Spherical Roller Bearing
Width (B)
92 mm
Brand
Bore Diameter (d)
100 mm
Static Load Cap (C0r)
lbs
O.D. (D)
200 mm