CRB11020C1
CRB11020C1
Manufacturer
IKO
Description
110mm X 160mm X 20mm
Standard Type Crossed Roller Bearings
Full Complement, Small Clearance
High Carbon Steel
Open
Bore Diameter (d)
110 mm
O.D. (D)
160 mm
Width (B)
20 mm