IR50X58X40-XL
IR50X58X40-XL
Manufacturer
INA
Description
Ina
Needle Roller
Inner Ring
Inner Ring Ir..-xl. Cylindrica
Price updated: over 30 days ago
Brand
Width (B)
40 mm
Raceway Inner Ring F
58 mm
Bore Diameter (d)
50 mm