MSCC-35-35-F
MSCC-35-35-F
Manufacturer
Ruland
Description
35mm X 35mm Bores, 67mm Od, 95mm Length
10mm X 10mm Keyways
1215 Lead-free Steel, Black Oxide Finish
+.050mm/+.012mm Tolerance
Forged Screws, Rohs3 & Reach Compliant
Brand
Ruland
Length (L)
95 mm
O.D. (D)
67 mm