NU19/850-TB-M1-C4
NU19/850-TB-M1-C4
Manufacturer
FAG
Description
Fag
Cylindrical Roller Bearing
Width (B)
118 mm
Brand
Bore Diameter (d)
850 mm
O.D. (D)
1120 mm