ZKLDF100-B
ZKLDF100-B
Description
100mm X 185mm X 38mm
Axial Angular Contact
Ball Bearing, Double Direction
Screw Mounting
Sealing Shields
Bore Diameter (d)
100 mm
O.D. (D)
185 mm
Width (B)
38 mm