ZKLF100200-2Z-XL-GA24
ZKLF100200-2Z-XL-GA24
Manufacturer
INA
Description
100mm X 200mm X 55mm
Axial Angular Contact
Ball Bearing, Double Direction
Screw Mounting
Gap Seals
Bore Diameter (d)
100 mm
O.D. (D)
200 mm
Width (B)
55 mm