ZKLN100160-2Z-XL
ZKLN100160-2Z-XL
Manufacturer
INA
Description
100mm X 160mm X 55mm
Axial Angular Contact
Ball Bearing, Double Direction
Increased Tolerances
Lip Seals
Bore Diameter (d)
100 mm
O.D. (D)
160 mm
Width (B)
55 mm