IR45X50X25.5-XL
IR45X50X25.5-XL
Manufacturer
INA
Description
Ina
Inner Ring
Inner Ring Ir..-xl. Cylindrica
Brand
Width (B)
25.5 mm
Raceway Inner Ring F
50 mm
Bore Diameter (d)
45 mm